R-Stone Sp. zo.o.

Firma R-Stone

SZKOLENIA DLA PODWYKONAWCÓW

Aplikacja posadzek żywicznych to nie tylko rozlanie żywicy. Uzyskanie właściwej jakości posadzki żywicznej typu kamienny dywan oraz zadowolenia klienta wymaga dobrego przygotowania. Niezbędne jest, aby właściwie naszykować podłoże, postępować zgodnie z określonymi procedurami technologicznych i nie chodzić na skróty.Szkolenia Kamienny Dywan
Szkolenia Kamienny Dywan


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkolenia dla firm wykonujących lub chcących wykonywać posadzki żywiczne typu kamienny dywan. Pokażemy Państwu cały proces wykonywania kamiennych dywanów. Od przygotowania do realizacji zlecenia.

Szkolenie będzie dostosowane do Państwa oczekiwań. Dla firm, które chcą rozpocząć wykonawstwo posadzek będzie miało formę warsztatową – praktycznie pokażemy jak wykonać kamienny dywan.

Podczas szkolenia dowiesz się:
Jak dobrać odpowiedni rodzaj posadzki do specyfiki obiektu na którym ma być wykonana,
Jak przygotować się logistycznie do wykonania zadania: sprzęt, ludzie, warunki na budowie, materiały do wykonania posadzki,
Jak praktycznie wykonywać kamienny dywan
Nie zwlekaj, zapisz się już dziś na szkolenie z zakresu praktycznej aplikacji posadzki kamienny dywan.

Ponad 12 lat doświadczenia w wykonawstwie, grono zadowolonych klientów i tysiące metrów kwadratowych kamiennych dywanów- to jest to czym chcemy się z Tobą podzielić.

Zaufaj doświadczeniu i sprawdzonym rozwiązaniom.


Top